«Час – рухомий образ вічності»
В. Шекспір

Анонс заходів

Виставка рекламної продукції PSI в Дюссельдорфі

З 12-14 січня 2011 р. в Дюссельдорфі відбудеться найбільша в Європі виставка рекламної продукції PSI.  Для членів та партнерів Асоціації «Союз підприємств української годинникової промисловості виробників та постачальників годинників» діють спеціальні умови для відвідування та участі (додаткову інформацію можна отримати в Секретаріаті Асоціації). 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати зазначений захід в цілях вивчення можливості участі у наступному році, здобуття бізнес-контактів з понад ніж 7 000 європейських та світових професійних виробників та дистриб'юторів рекламної продукції, які входять до складу PSI, а також спостереження останніх тенденцій ринку. Забезпечуємо візову підтримку, розміщення та супровід. 

Буклет виставки

Сайт на реконструкции (site is under reconstructions)

Асоціація

АСОЦІАЦІЯ "СОЮЗ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНСЬКОЇ ГОДИННИКОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ - ВИРОБНИКІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ГОДИННИКІВ» - недержавне, некомерційне, відкрите, добровільне об'єднання суб'єктів підприємницької діяльності годинникової та ювелірної галузей, пов'язаних з виробництвом, торгівлею та дистриб’юцією годинників та ювелірних виробів, комплектуючих, запчастин, супутньої продукції, інструментів, обладнання для годинників і ювелірних виробів, а також наданням усіляких послуг - консультаційних, ремонтних, сервісних, виставкових, інших в даній галузі.

Місією Асоціації є формування незалежної активної бізнес-спільноти, яка ефективно впливає на побудову економічно успішної демократичної держави, що спирається на малий і середній бізнес, шляхом розвитку годинникової та ювелірної галузі України, створення стабільного і рівноправного ринку для всіх учасників та забезпечення сприятливих умов для їх ефективного функціонування, а також їх правового захисту та представлення інтересів на національному та міжнародному рівні.

Асоціація відкрита для нових членів і співробітництва в різних напрямках.

Реклама на сайті

 

 

Партнери