«Час – рухомий образ вічності»
В. Шекспір

Анонс заходів

Виставка рекламної продукції PSI в Дюссельдорфі

З 12-14 січня 2011 р. в Дюссельдорфі відбудеться найбільша в Європі виставка рекламної продукції PSI.  Для членів та партнерів Асоціації «Союз підприємств української годинникової промисловості виробників та постачальників годинників» діють спеціальні умови для відвідування та участі (додаткову інформацію можна отримати в Секретаріаті Асоціації). 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати зазначений захід в цілях вивчення можливості участі у наступному році, здобуття бізнес-контактів з понад ніж 7 000 європейських та світових професійних виробників та дистриб'юторів рекламної продукції, які входять до складу PSI, а також спостереження останніх тенденцій ринку. Забезпечуємо візову підтримку, розміщення та супровід. 

Буклет виставки

Сайт на реконструкции (site is under reconstructions)

Умови та переваги членства

До Асоціації входять суб'єкти підприємницької діяльності годинникової та ювелірної галузей, які займаються виробництвом, торгівлею та дистриб’юцією годинників, ювелірних виробів, комплектуючих, запчастин, супутньої продукції інструментів, обладнання до годинників і ювелірних виробів, а також наданням усіляких послуг - консультаційних, ремонтних, сервісних, виставкових, інших в даній галузі. Асоціація відкрита для нових членів і співробітництва в різних напрямках. Члени Асоціації підтримують місію і цілі Асоціації, розділяють її принципи та цінності, визнають Кодекс і Статут і керуються ними у своїй діяльності.

Види членства
За формою участі:
- Колективне членство (юридичні особи)
- Індивідуальне членство (фізичні особи, підприємці, експерти, журналісти)

За статусом участі:
- Повне
- Асоційоване (кандидатське)
- Почесне

Реклама на сайті

 

 

Партнери