«Час – рухомий образ вічності»
В. Шекспір

Анонс заходів

Виставка рекламної продукції PSI в Дюссельдорфі

З 12-14 січня 2011 р. в Дюссельдорфі відбудеться найбільша в Європі виставка рекламної продукції PSI.  Для членів та партнерів Асоціації «Союз підприємств української годинникової промисловості виробників та постачальників годинників» діють спеціальні умови для відвідування та участі (додаткову інформацію можна отримати в Секретаріаті Асоціації). 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати зазначений захід в цілях вивчення можливості участі у наступному році, здобуття бізнес-контактів з понад ніж 7 000 європейських та світових професійних виробників та дистриб'юторів рекламної продукції, які входять до складу PSI, а також спостереження останніх тенденцій ринку. Забезпечуємо візову підтримку, розміщення та супровід. 

Буклет виставки

Сайт на реконструкции (site is under reconstructions)

20.11.2011р. Олена Єскіна висловила стурбованість неналежним рівнем комунікації між комітетом з комунікацій та етики Громадської ради при ДМСУ

Голова Комітету з комунікацій та етики Громадської ради при Державній митній службі України, Президент «Союзу підприємств УГП – виробників та постачальників годинників» Олена Єскіна у своїй доповіді на підсумковому засіданні Громадської Ради при ДМСУ висловила стурбованість неналежним рівнем комунікації між очолюваним нею Комітетом та Державною митною службою України та сподівання на підтримку ДМСУ всіх ініціатив Комітету та ефективне співробітництво у 2012 році. 

20 грудня 2011 року відбулося підсумкове Засідання Громадської Ради при ДМСУ, на якому було обговорено поточний стан проходження вантажами процедур контролю у портах Одеси та Іллічівська, Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України», проведена Громадською радою при ДМСУ робота у 2011 році.

Голова Комітету з комунікацій та етики Громадської ради при Державній митній службі України, Президент «Союзу підприємств УГП – виробників та постачальників годинників» Олена Єскіна у своїй доповіді висловила стурбованість неналежним рівнем комунікації між очолюваним нею Комітетом та Державною митною службою України в напрямку реалізації затвердженого Плану заходів на 2011 рік, підкреслила важливість партнерства з ДМСУ, оскільки Комітет створено в цілях налагодження більш ефективної комунікації між суб’єктами ЗЕД та державними службовцями – працівниками митної служби, побудови її на засадах взаємоповаги, відкритості до співробітництва та інших європейських нормах, а також висловила сподівання на підтримку ДМСУ всіх ініціатив Комітету з комунікацій та етики та ефективне співробітництво у 2012 році.


Реклама на сайті

 

 

Партнери