«Час – рухомий образ вічності»
В. Шекспір

Анонс заходів

Виставка рекламної продукції PSI в Дюссельдорфі

З 12-14 січня 2011 р. в Дюссельдорфі відбудеться найбільша в Європі виставка рекламної продукції PSI.  Для членів та партнерів Асоціації «Союз підприємств української годинникової промисловості виробників та постачальників годинників» діють спеціальні умови для відвідування та участі (додаткову інформацію можна отримати в Секретаріаті Асоціації). 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати зазначений захід в цілях вивчення можливості участі у наступному році, здобуття бізнес-контактів з понад ніж 7 000 європейських та світових професійних виробників та дистриб'юторів рекламної продукції, які входять до складу PSI, а також спостереження останніх тенденцій ринку. Забезпечуємо візову підтримку, розміщення та супровід. 

Буклет виставки

Сайт на реконструкции (site is under reconstructions)

21.12.2011р. Олена Єскіна взяла учать у зустрічі фахових Асоціацій з Інститутом Кеннана (США)

Сьогодні, під час зустрічі з Інститутом Кеннана (США), президентом «Союзу підприємств української годинникової промисловості – виробників та постачальників годинників» Оленою Єскіною було заявлено про необхідність об’єднання фахових організацій з метою створення підґрунтя для побудови конкурентоздатної правової та демократичної держави Україна та про підтримку ініціативи запровадження фахового саморегулювання та самоврядування в Україні.

21 грудня 2011р. відбулася зустріч Фахової Асамблеї України з Інститутом Кеннана (США), присвячена питанню неконкурентоздатності держави Україна та шляхів подолання системної кризи за допомогою об’єднання фахових громадських організацій усіх сфер, галузей та секторів суспільної діяльності, в результаті якої було прийнято рішення про створення спільної платформи й координації дій зацікавлених організацій. 

У зустрічі взяли участь керівники багатьох фахових асоціацій різних сфер діяльності, зокрема Сергій Лилик (Українська асоціація маркетингу) висвітлив проблематику фахового саморегулювання та самоврядування в Україні, В’ячеслав Павлов (Українська асоціація мебельників) презентував концепцію конкурентоздатності України, Борис Вихристенко (Туристична асоціація України) представив законопроект No. 7262 «Про громадські організації», Олег Мусій (Всеукраїнське лікарське товариство) розповів про концепцію Громадських рад щодо взаємодії з органами державної влади, Олена Єскіна (Союз підприємств УГП – виробників та постачальників годинників) заявила про необхідність об’єднання фахових організацій з метою створення підґрунтя для побудови конкурентоздатної правової та демократичної держави та про підтримку ініціативи запровадження фахового саморегулювання та самоврядування в Україні. 


Реклама на сайті

 

 

Партнери