«Час – рухомий образ вічності»
В. Шекспір

Анонс заходів

Виставка рекламної продукції PSI в Дюссельдорфі

З 12-14 січня 2011 р. в Дюссельдорфі відбудеться найбільша в Європі виставка рекламної продукції PSI.  Для членів та партнерів Асоціації «Союз підприємств української годинникової промисловості виробників та постачальників годинників» діють спеціальні умови для відвідування та участі (додаткову інформацію можна отримати в Секретаріаті Асоціації). 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати зазначений захід в цілях вивчення можливості участі у наступному році, здобуття бізнес-контактів з понад ніж 7 000 європейських та світових професійних виробників та дистриб'юторів рекламної продукції, які входять до складу PSI, а також спостереження останніх тенденцій ринку. Забезпечуємо візову підтримку, розміщення та супровід. 

Буклет виставки

Сайт на реконструкции (site is under reconstructions)

24.11.2011р. Олену Єскіну обрано Головою комітету з питань формування міжнародного іміджу України Громадської Ради при МЗС України

Сьогодні Громадська Рада при Міністерстві закордонних справ України обрала Президента Асоціації «Союз підприємств української годинникової промисловості – виробників та постачальників годинників» Олену Єскіну Головою комітету з питань формування міжнародного іміджу України.

24 листопада 2011 року на засіданні Громадської Ради при Міністерстві закордонних справ України було обговорено сучасний стан та перспективи європейської інтеграції України, затверджено Положення й структуру Громадської ради при МЗС України, а також відбулося обрання голів профільних комітетів.

Головою комітету з питань формування міжнародного іміджу України обрано Президента Асоціації «Союз підприємств УГП – виробників та постачальників годинників» Єскіну Олену Олександрівну.

 

 

Реклама на сайті

 

 

Партнери